O nás

Vitajte v svete interaktívneho zážitku s videobox.sk! Naša technológia vám umožní vytvoriť 360° rotujúce video zo svojho podujatia, či už ide o event, párty, prezentáciu alebo svadbu. S pomocou našej stanice si hostia môžu vytvoriť rotujúce videá a zdieľať ich okamžite na sociálnych sieťach.

Vitajte v svete neobmedzených možností pre tvorbu a zdieľanie 360° videí! Videobox.sk je jedinečná technológia, ktorá vám umožní zachytiť každý moment vášho podujatia v úplne novom rozmere. Nech už organizujete event, párty, prezentáciu alebo svadbu, s nami získate originálne a nezabudnuteľné zábery, ktoré si môžete zdieľať s priateľmi a rodinou na sociálnych sieťach. Ako to funguje?

V roku 2022 sme prišli s víziou prinášať nový spôsob zážitku z akcií a udalostí. Naša technológia pre tvorbu 360° rotujúcich videí bola v tom čase veľmi nová a zaujala nás možnosť využitia v zábavnom priemysle. Po prvých úspechoch na menších podujatiach sme sa rozhodli rozšíriť naše pôsobenie a ponúkať naše služby aj na väčších eventoch. V roku 2023 sme sa preto oficiálne zaregistrovali ako spoločnosť Videobox.sk s cieľom poskytovať profesionálne 360° videá na rôzne podujatia.

Videobox.sk je inovatívna technológia, ktorá umožňuje tvorbu 360° videí pre rôzne podujatia. S našou stanicou môžu hostia jednoducho a rýchlo vytvárať rotujúce videá a okamžite ich zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Vytvorte si webové stránky zdarma!